Yat ve araç kiralama
Tatilinizi harika geçirin
Tatil deneyiminizde çeşitlilik
Gerekli tüm belgeleri sağlıyoruz
10 yılı aşkın süredir piyasada başarılı bir şekilde yer alıyoruz
Dil seçin
Şirketimiz hakkında Commercial Vip Transfe
En iyi ve en çeşitli tatil turlarını ve herhangi bir gizli maliyet olmadan makul fiyatlarla yüksek kaliteli hizmet arıyorsanız, FR ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Türkiye'deki diğer tüm tur operatörleri ve seyahat acentelerine kıyasla en iyi olanakları en düşük fiyatlarla sunuyoruz. FR, bizimle tatilinizi en unutulmaz kılmak için size en iyi turları sunmayı taahhüt eder. FR, müşterilerine birinci sınıf hizmet sunma geleneğine sahip bu sahildeki en verimli seyahat acentelerinden biridir.

Tüm seyahat paketlerimiz size mükemmel bir tatil sunmak için eşit şekilde tasarlanmış ve oluşturulmuştur. İşimizin hızlı büyümesi ve sadık müşterilerimizin memnuniyeti kendisi için konuşuyor. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği TURSAB üyesiyiz. Bu, tüm turlarımızın, araçlarımızın ve gemilerimizin düzenli olarak bakımının yapıldığından ve tamamen sigortalı olduğundan emin olabileceğiniz anlamına gelir, böylece Türkiye'de rahatlatıcı ve kaygısız bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz. İster aktif bir tatil arıyor olun, ister sadece dinlenmek ve güneşin tadını çıkarmak istiyor olun, web sitemizde size uygun bir şeyler bulacaksınız. Otel transferleri dahildir ve turlarımızın çoğu en az bir öğün yemek içerir, bu da size zaman ve para tasarrufu sağlar.

Acentemiz size rahatlamak ve eğlenmek için ihtiyacınız olan tüm olanakları sağlayacağından emin olabilirsiniz - bu bizim müşteri hizmetleri ideolojimizdir!
Bizimle iletişime geçin
Bize e-posta gönderin
Bizi arayın
Bizimle sosyal medyada bağlantı kurun
mail@mail.ru
Gelin ve bizi ziyaret edin
Türkiye